Łóżko piętrowe dla rodzeństwa

Mały pokój, który dzielony jest przez rodzeństwo, to nie lada wyzwanie. Nie tylko ze względu na aranżację, ale przede wszystkim poprzez funkcjonalność. Każde z dzieci musi odnaleźć w nim miejsce na zabawę, naukę oraz wypoczynek. Czy istnieje sprawdzony sposób na zaoszczędzenie dużej ilości przestrzeni? Z pewnością dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie łóżka piętrowego. Dla dzieci w zbliżonym wieku bez problemu znajdziesz odpowiedni mebel. Większym wyzwaniem jest jednak znalezienie modelu, który pogodzi interesy rodzeństwa z dużą różnicą wieku. Jeśli szukasz inspiracji w obu przypadkach, koniecznie musisz zajrzeć tutaj: https://www.mebelki.pl, a pomoże Ci to w zorganizowaniu estetycznej oraz funkcjonalnej przestrzeni dla rodzeństwa.

Łóżko piętrowe dla dzieci w podobnym wieku

Jeśli jesteś rodzicem małego rodzeństwa, możesz pozwolić sobie na wyposażenie ich pokoju w nieco bardziej bajkowy mebel. Łóżko w kształcie domku, zamku czy pałacu będzie zawsze idealnym pomysłem. Dodatkowo, możesz dać swoim dzieciom znacznie więcej niż tylko mebel do spania. Bajkowe łóżko może stać się inspirującym meblem zabawy. Dodatkowo, jeśli tylko miejsce Ci na to pozwoli polecamy wybór modelu ze zjeżdżalnią. Twoje dzieci oszaleją na punkcie takiego łóżka, a Ty nie będziesz miał większych problemów, aby zachęcić je do spania. Postaw na kolorowy mebel, który pozwoli na stworzenie niezwykle dziecięcej aranżacji.

Łóżko piętrowe dla dzieci w różnym wieku

Rodzeństwo, gdzie różnica wieku jest nieco większa może stanowić już nieco większy kłopot, a znalezienie odpowiedniego mebla nie będzie już takie łatwe. Z doświadczenia wiemy, że największy kłopot stanowi rozmiar łóżka dla starszego dziecka. Dlatego z tego właśnie powodu polecamy postawić na mebel, w którym dolne piętro zostanie wyposażone w szersze łóżko, niż górne piętro. To praktyczne rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się na dłuższą metę i zapewni wiele wygody podczas codziennego korzystania dla dwójki.

You may also like...