Szafa wnękowa w korytarzu

Jeśli macie małe mieszkanie w starym budownictwie, to na pewno nie raz zastanawialiście się co zrobić, żeby wasze cztery kąty były bardziej funkcjonalne. Szczególnym wyzwaniem jest oczywiście pomysł na ciemny przedpokój, który spędza sen z oczy wielu polskim rodzinom… Warto pamiętać, że doskonałym źródłem inspiracji w celu udoskonalenia naszego mieszkania są takie media jak Internet, programy tematyczne o remontach w małych mieszkaniach albo też katalogi dostępne w marketach budowlanych.

 

Jednym z ciekawszych pomysłów na urozmaicenie A także stwierdzenie funkcjonalnej przestrzeni w naszych przedpokojach jest oczywiście wykonanie szafy wnękowej. Żeby powiększyć przestrzeń w korytarzu i równocześnie trochę wyświetlić to pomieszczenie warto pomyśleć o szklanych drzwiach służących równocześnie za bardzo praktyczne lustro. W ten sposób optycznie powiększamy to pomieszczenie A jeśli na ścianach dodamy modne pasy albo ciekawy wzór to na pewno wnętrze naszego przedpokoju nabierze ciekawego charakteru. A jeśli chodzi o samą szafę wnękową, to warto zamontować oświetlenie w jej wnętrzu. Dzięki temu uzyskamy nie tylko dodatkowe źródło światła ale również praktyczne rozwiązanie problemu z szukaniem drobiazgów w tego typu miejscu. W to właśnie w tej szafie będziemy mogli pomieścić nie tylko okrycia wierzchnie i parasole ale również drobne części garderoby, takie jak czapki, szaliki czy też rękawiczki. W końcu to najlepsze miejsce na ich przechowywanie.

 

Wiele osób decyduje się współcześnie na wykonanie szafy wnękowej w przedpokoju. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala nie tylko uporządkować rzeczy w przedpokoju, ale również w ciekawy sposób zagospodarować przestrzeń w tym pomieszczeniu. Dzięki temu prostemu trikowi możemy w naszym mieszkaniu stworzyć nowoczesną przestrzeń, która możemy dodatkowo ozdobić lub stworzyć ciekawą galerię ścienna. W końcu najważniejszy jest pomysł, na który wpadniemy i będziemy mogli swobodnie realizować. W końcu liczy się naszą kreatywność!

You may also like...