Gry Totalizatora Sportowego – które najmniej kosztują?

Wiele osób decydując się na gry liczbowe zwraca uwagę na cenę pojedynczego zakładu. Które z gier są pod tym względem najbardziej atrakcyjne?
Najtańszą obecnie grą liczbową proponowaną przez Totalizator Sportowy jest Mini Lotto. Już za nieco powyżej złotówki można wysłać pięć liczb, które mogą dać wygraną w postaci 100 000 zł. W przypadku gry Mini Lotto tabela wygranych zależy w dużej mierze od tego, czy ktoś trafił główną nagrodę. Od tego zależy wysokość dalszych wygranych, nawet tych najniższych. Warto jednak pamiętać, że wygrana pierwszego stopnia zdarza się niemal codziennie, ponieważ Mini Lotto to jedna z tych gier, które mają wysoki stopień prawdopodobieństwa wygranej pierwszego stopnia w porównaniu do innych produktów z oferty Totalizatora Sportowego.

 

Inne gry, których pojedyncze zakłady nie są drogie to Keno oraz Kaskada. W przypadku tych gier cena zakładu wynosi dwa złote, o ile gra się standardową stawką. Na kolejnym miejscu znajduje się Multi Multi, w przypadku którego cena zakładu to 2, 50 (trzeba jednak pamiętać, że w tym przypadku gra z Plusem to już 5 złotych). Ekonomicznie wychodzi również gra w Lotto, ponieważ pojedynczy zakład kosztuje 3 złote.

You may also like...