Meble palisander indyjski. Orientalne drewno – palisander Meble

Chcemy żeby styl naszego wnętrza był niepowtarzalny i na pewno nie nudny i pospolity. Jeśli lubimy styl orientalny w mieszkaniu, albo marzymy o wystroju wnętrza rodem z dalekiego wschodu to na pewno spodobają nam się meble z typowych dla tego rejonu świata materiałów.

palisander Meble

Do takich należą orientalne gatunki drewna, o rzadko spotykanej strukturze i barwie. Są one niezwykle wyjątkowe. Takim drewnem jest palisander Meble z niego wykonane są bardzo nietypowe poprzez kolor, wygląd i rozmieszczenie słoi. Już na pierwszy rzut oka możemy powiedzieć, że to drewno to coś odmiennego niż nasze rodzime gatunki.

Meble palisander indyjski

Meble palisander indyjski mają dalekowschodnią duszę i są bardzo atrakcyjne dla oka. Można je kupić tylko w najlepszych salonach meblowych, gdyż jest to towar bardzo specyficzny i mało popularny. Z palisandra tworzy się meble rustykalnei kolonialne, można wpasować je do wnętrza o podobnej stylistyce, albo zastosować jako jeden mocny akcent w danym pomieszczeniu. Ta druga opcja sprawdzi się, gdy nie jesteśmy na tyle odważni, by cały dom zamienić w orientalny pałac. Tak, czy inaczej palisander indyjski to dobry wybór.

 

You may also like...