Jak ogarnąć ślub?

Ślub to wyjątkowy dzień. Zwłaszcza panna młoda chce na nim wyglądać i czuć się wyjątkowo. Cieszymy się kiedy tylko ustalimy termin i z niecierpliwością odliczamy dni. Napięty harmonogram może jednak przysporzyć nam wiele stresu.

Jak to wszystko ogarnąć

Aby nasze wesele było udane warto wszystko dokładnie zaplanować. Wypisać sobie wszystkie rzeczy do zrobienia. W niektórych kwestiach możemy zdać się na siebie, inne należałoby ustalić z partnerem. Spraw do załatwienia jest sporo. Wybór sukni ślubnej i dodatków, zakup obrączek, zadbanie o wystrój sali i korzystne usadzenie gości. Dochodzi do tego jeszcze środek transportu, który zawiezie nas na uroczystość. Niekiedy potrzebny jest także transport dla gości. Tych spraw jest masa i wydają nigdy się nie kończyć.

Nie bój się prosić o pomoc

Warto w organizację ślubu wtajemniczyć zaufaną nam osobę. Jej pomoc może okazać się niezbędna np. przy wyborze dodatków do sukni ślubnej czy prezentów dla gości weselnych. Dobrym pomysłem jest również zakup plannera ślubnego. Zawiera on listę niezbędnych rzeczy do zrobienia przed ceremonią. Będziemy mieć pewność, że niczego nie pominęliśmy. Dobra organizacja zaoszczędzi nam nerwów i pozwoli w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Wpis powstał dzięki http://nawesele.com.pl

You may also like...